Cenník

Profesionálne fotenie CENNÍK

 

Profesionálne fotenie CENNÍK

 • Viete, že niekto uprednostňuje fotenie v prírode, iný zase ateliérové fotenie s rôznymi výraznými líčeniami. Niekto chce na fotke zaujať ako osoba, ďalší do deja zakomponuje i prostredie.
 • A preto sme zvolili osobnejší prístup, kde Vám pripravíme flexibilnú ponuku, s‌‌‌‌ ktorou si vyskladáte fotenie podľa svojich predstáv.
 • Nenájdete tu žiadne tabuľky, ale osvedčený postup, pomocou ktorého pripravíme zábavné fotenie pre každého.

... stačí si vybrať fotenie :)

 • Tehotenské fotenie

  Tehotenské fotenie

  Máte záujem o tehotenské fotenie a chcete získať tehotenské fotky, ktoré Vás vždy vrátia späť v čase do tohto čarovného obdobia? Zažite fotenie tehuliek plné emócií, zábavy, zážitkov a krásnych fotiek, ktoré zachytia vaše guľaté bruško ;)

  Čítaj viac
 • Fotenie bábätiek alebo fotenie novorodencov

  Pozrite sa, ako na fotenie bábätiek alebo fotenie novorodencov

  Nebolo by skvelé, keby ste mali možnosť zachytiť prvé chvíle s Vašim bábätkom? Len si to predstavte. Fotenie bábätiek alebo fotenie novorodencov v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. Uchovajte si umelecké fotky bábätiek ako peknú spomienku ;)

  Čítaj viac
 • Fotenie detí a rodinné fotenie

  Fotenie detí a rodinné fotenie, ktoré hravo zvládnete

  Aj vy by ste chceli zažiť rodinné fotenie alebo fotenie detí. Získať rodinné fotky, ktoré vyplnia prázdne miesto v rodinnom fotoalbume? Ak máte záujem o rodinné fotky alebo fotky detí v uvoľnenej a priateľskej atmosfére, kliknite sem a dozviete sa viac.

  Čítaj viac
 • Rande fotenie alebo fotenie párov

  Rande fotenie alebo fotenie párov plné smiechu

  Hľadáte pohodové rande fotenie? Rande fotky alebo spolocné fotenie párov, ktoré vám vždy pripomenie svoju drahú polovičku? Je úplne jedno ako dlho ste spolu. Randíte krátko, máte pred svadbou, či ste spolu už dlhé roky? Poďte si užiť rande fotenie.

  Čítaj viac
 • Profesionálne fotenie portrétov

  Profesionálne fotenie portrétov

  Zaujímate sa o profesionálne fotenie portrétov, umelecké fotky, ktoré nebudú pôsobiť nudne a umelo? Prežite deň plný smiechu a zábavy, z ktorého si odnesiete umelecké fotky, ktoré raz ukážete svojim deťom alebo vnúčatám.

  Čítaj viac
 • Fotenie aktov, glamour, boudoir

  Umelecké fotenie aktov, glamour alebo boudoir foto

  Skúsili ste už všetko, ale stále Vás lákajú akty žien alebo fotenie aktov? Túžite po glamour alebo boudoir foto? Nájdete v sebe kúsok túžby a odvahy skúsiť toto tajomné, či zvodné fotenie aktov? Vhodné aj ako obraz do spálne alebo darček pre muža ;)

  Čítaj viac