Povedali o nás...

Spoluprácu s Vami neberieme len ako našu prácu, ale robíme to s nadšením, s humorom a pri fotení sa s nami poriadne nasmejete. ツ

Pridajte sa aj Vy k 0 ľuďom, ktorým naše fotky robia radosť.
Foto 21 - Rodinné fotky bábätiek od Lucy Grossmann - Rodinné fotky s bábätkom u Zuzky doma

Zuzana Krištofičová

"Fotenie bolo úplne iné, na aké sme boli zvyknutí a o to malo oveľa väčšie čaro. Prekvapilo nás, že Lucka sa neponáhľala, najprv sme posedeli, porozprávali sme sa a pozvoľne začalo fotenie. Človek už nie je na to zvyknutý v tejto uponáhľanej dobe. Ďakujeme ešte raz za tvoju neskutočnú trpezlivosť s naším trojročným synom, ktorý vôbec nespolupracoval. Nechápem, ako asi dokázala vykúzliť toľko krásnych fotiek. Splnila si mi aj moju zvláštnu prosbu o odfotenie našich nôh vrátane mesačnej dcérky. 🙂 Bez akéhokoľvek váhania by som jednoznačne odporučila takéto fotenie. Ak budem mať príležitosť niekoho blízkeho potešiť, fotenie s Luckou je skvelým darčekom. Fotky sú krásne, spontánne, čisté, žiaden prednastavený styling. Po rokoch sa k nim budeme stále s radosťou vracať. Páči sa mi, že fotky sú plné života, odzrkadľujú nás, našu domácnosť, deti…"

Lucy vždy prekvapí svojimi fotkami. Stále sú krásne a nad moje očakávania a predstavy :). Zachytí krásu momentu, a preto je potom z fotky krásna spomienka. Fotenie s Lucy ešte raz a kedykoľvek. Užili sme si to aj s malou Dorotkou.
Zuzana Drábiková Vozárová

Vierka Dušková

"Fotenie s Lucy som na vlastnej koži zažila už niekoľkokrát a vždy sa na to veľmi teším, pretože viem, že na fotení bude príjemná a hlavne uvoľnená atmosféra, a že Lucka zachytí tie správne momenty. Dáva si záležať na komunikácii a vyžaruje z nej pozitívna energia, takže sa fotenia nemusia báť ani ľudia, ktorí pred profesionálnym fotografom ešte nestáli."

Fotenie predčilo moje očakávania v tom najlepšom slova zmysle! Bolo veľmi príjemné, nenútené, milé, prebiehalo v priateľskej atmosfére, ani sme si nevšimli, ako rýchlo ubiehal čas. Ten, kto má rád kvalitu (dobre, poctivo a s radosťou odvedenú robotu), je u Lucy na správnej adrese! S výsledkom som nesmierne spokojná. Atmosféra je na fotografiách krásne zachytená a sú aj pekne upravené. Neviem si predstaviť nič, čo by som chcela vylepšiť... - lebo nechcela! 😉
Lucia Dlhošová
S Lucy sa nám fotilo neskutočne skvele. Milá, zábavná, stále usmiata... Smial sa s ňou celý náš byt, vrátane nás dvoch. Celá atmosféra bola tým pádom veľmi uvoľnená. Z celého fotenia sa stalo zábavné popoludnie, z ktorého vzišli prekrásne fotky. Sme maximálne spokojní a určite budeme Lucy odporúčať ďalej! Ďakujeme krásne, zostala nám prenádherná pamiatka na nádherné obdobie nášho života.
Jarka Fodorová
Fotenie u Lucky je veľmi príjemná záležitosť. Od útulne zariadeného interiéru, cez profesionálne vybavenie ateliéru až po prístup samotnej fotografky. Lucka pri fotení vytvára uvoľnenú a priateľskú atmosféru, čo určite pomôže každému „nováčikovi“. Veľmi pozitívne hodnotím rozhovor, ktorý Lucka pred fotením vedie. Je to čas na vzájomné spoznanie sa, odbúranie bariér a nadviazanie spolupráce počas samotného fotenia.
Zuzana BranišováARTlab Trnava
Či si fotogenická alebo nie, najlepšie vyzeráš, keď sa usmievaš a si v úplnej pohode. To nie je jednoduché docieliť, hlavne, keď ťa niekto fotí… Ale Lucy to dokáže s prehľadom. Zlatá, milá, usmievavá, vtipná a megašikovná. Pozri galériu!! Lucy odporúčam všetkými desiatimi.
Barbara Stopka

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

Chcete na fotkách vyzerať prirodzene a príťažlivo? Potom určite viete, že len pekný úsmev Vám k tomu stačiť nebude. Pozrite si spôsob, ako získať krásne umelecké fotky bez zbytočných rekvizít, ktoré nebudú pôsobiť nudne a umelo.

Majka Gyenesova

"Určite to pozná veľa z vás a ak nie, tak som si istá, že poznáte minimálne jedného človeka vo svojim okoli, ktorý nemá veľmi v obľube fotenie (samého seba). To som presne JA. Nikdy som sa nefotila rada, ale Lucy to zmenila. Už som absolvovala dve fotenia s touto úžasnou, temperamentom, veselou a neskutočne talentovanou fotografkou. Prvýkrát v živote som sa sama sebe páčila na každej fotke a to som na seba veľký kritik. Lucy dokáže zachytiť vo svojej fotke všetky emócie. Som šťastná, že mi prišla do života práve v tej pravej chvíľke a už teraz sa teším na ďalšie fotenie."

Oli Lukačovičová

"Ďakujem za prekrásne fotky! Fotky sú presne také, po akých som túžila - úžasne zachytené momenty s našim bábätkom u nás doma. Každý, kto ich videl, tak ako prvé povedal, že z nich ide nádherná, uvoľnená atmosféra plná lásky a šťastia... Budeme mať neskutočne krásnu pamiatku! Ešte raz ďakujeme za všetko, aj za skvelý čas strávený s tebou. Hneď, ako si odišla, sme na seba s manželom pozreli a vravíme si: To bolo super, veľmi príjemný deň, ak budu aj fotky také dobré, tak sme práve našli nášho rodinného fotografa."

Lucy je človek, ktorého len tak niekde nestretnete. Miluje svoju prácu a vo svojom ateliéri vie vytvoriť pocit domova, kde panuje láska a smiech :). A tým svojím prístrojíkom snáď čaruje! Vždy vytvorí niečo úžasné, tiež si rada vypočuje akú máte predstavu a spolu spoločnými silami vytvoríte to NAJ. Ak máte radi výzvu a chcete mať skvelé fotky či spomienky, tak nech sa páči, Lucy je ten správny človek, ktorého potrebujete.
Kristína Belejová
Ďakujeme za super fotky! Strašne zlatá baba, určite odporúčame a tešíme sa na ďalšie fotenie v budúcnosti. 🙂
Miriam Gabrišková
Lucy pre nás robila rodinné fotky s našou takmer dvojročnou dcérkou. A jednoduché to s ňnou rozhodne nemala. Napriek tomu dokázala vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru. Do ateliéru som nešla s konkrétnou víziou, viac menej sme nechali Lucy robiť si svoju prácu a dobre sme urobili. Máme nádherné fotky. Lucy ešte raz ďakujeme.
Veronika Pôbišová Borošová
Spolupráca s Lucy bola veľmi príjemná. Vytvorila dobrú, priateľskú atmosféru a človek mal pocit, že sa prišiel zabávať. Snažila sa z nás dostať to najlepšie, aby sme boli uvoľnení a tým vznikli úplne prirodzené fotky. S jej prácou sme boli absolútne spokojní a odporučili by sme ju každému, kto chce mať krásne spomienky formou profesionálnych fotografií.
Lenka a Jakub
Bolo to moje prvé fotenie a z toho vyplývala aj určitá tréma a stres. Príprava prebehla veľmi jednoducho. Spoločne sme doladili typ fotiek, styling a hľadali miesto na fotenie. To bolo najťažšie. Ja som hľadala inšpiráciu iba na webe, ale Lucy išla do toho na 100% a miesto bola hľadať aj fyzicky. Je z nej cítiť, že to čo robí, skutočne miluje. Samotné fotenie prebehlo v užasnej atmosfére a smiechu. Obaja sme sa uvoľnili a užili si každú chviľku. A výsledok naozaj stojí za to! Lucy, z celého srdca ti aj s Jurkom ďakujeme, pretože si zachytila to najkrajšie obdobie v našom živote.
Miška a Juraj

Adriana Hájková, inštruktorka Pole-dance
www.queens-poledance.sk

"Lucku som pozvala do môjho pole dance štúdia, aby mne a mojim žiačkam spravila profesionálne fotky na tyči. Som veľmi rada, že bola ochotná prísť za nami do Bratislavy aj so všetkým vybavením. Fotenie bolo skvelým zážitkom pre mňa aj ostatné dievčatá. Atmosféra bola uvoľnená a dobre sme sa zabavili. Ďakujem Lucke za ochotu a trpezlivosť s nami :)."

Fotenie prebehlo v uvoľnenej nálade, ktorú Lucy svojim úžasným prístupom vytvorila. Veľmi pekne ďakujeme a určite doporúčame.
Mirka Foltínová Kotúčková
Ďakujeme Lucke za krásny, pohodový deň fotenia našej malej princeznej, ktorá zvládla fotenie na jednotku a to vďaka Luckinmu prístupu k bábätku a aj k nám rodičom. Celé fotenie prebehlo v domácom prostredí, bez stresu a náhlenia, s dávkou smiechu a trpezlivosti. Fotky vďaka tomu vyzerajú prirodzene, uvoľnene a hlavne nám zostane krásna pamiatka na celý život! Prajeme veľa šťastných bábätiek a spokojných rodičov s fotenim.
Alena Petrovičová
Lucka je nielen úžasná fotografka, ale aj človek. Fotenie bolo plné smiechu, radosti, ako keby sme sa poznali už roky. 🙂 Vrelo odporúčame každému, kto si chce uchovať krásne spomienky nielen vo forme fotiek, ale vo forme zážitku.
Veronika Somorovská

Spokojní ľudia vytvárajú spokojný svet. Ďakujeme všetkým, ktorí boli ochotní podeliť sa s nami i s ostatnými o svoje skúsenosti a zážitky z fotenia.

Pridajte sa aj Vy k 0 ľuďom, ktorým naše fotky robia radosť.