Foto 26 - Fotenie párov od Lucy Grossmann - Rande fotenie v prírode

Zaľúbené rande fotky v prírode pre Klaudiu a Kamila

Klaudia a Kamil sa práve zasnúbili a chceli tento významný krok v ich vzťahu zachytiť niekde v prírode, kde by mohli vzniknúť krásne romantické fotky. Miesto fotenia nechali na mňa, a tak sme zavítali do obľúbenej rekreačnej oblasti Kamenný mlyn priamo v Trnave.

Urobili sme si krátku prechádzku cez parčík, a potom sme zamierili aj na miesto, kde práve rástli kukuričné steblá, ktoré poskytli vydarenú scenériu pre tento milí párik.

Vychutnajte si atmosféru z fotiek, na ktoré Kamil a Klaudia asi nikdy nezabudnú. 🙂

Majte sa krásne priatelia a teším sa na deň, ak budem môcť zachytiť aj vašu lásku. ♡

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

...na ktorých budete vyzerať prirodzene a príťažlivo? Urobte prvé 2 kroky, aby ste mali z fotenia dobrý pocit a odniesli si pekné fotky, za ktoré sa nebudete hanbiť.