Foto 29 - Rodinné fotky bábätiek od Lucy Grossmann - Rodinné fotky s bábätkom u Zuzky doma

Rodinné fotky s bábätkom u Zuzky doma

Verím, že všetci si po rokoch určite radi spomeniete na rodinné okamihy so svojimi deťmi, aké boli malinké, keď sa ešte hrali s rodičmi. Práve takéto rodinné fotky s bábätkom vám pripomenú miesto, domov, kde vyrastali a trávili ste spolu čas.

Takéto domáce rodinné fotky s bábätkom sú mi veľmi srdcublízke, práve preto, že na nich zachytím tie najúprimnejšie úsmevy a radosti, ktoré v tej chvíli zažívate ako rodina.

Som rada za každé jedno takéto rodinné fotenie s bábätkom. A hlavne, ak vám moje fotky robia radosť tak, ako Zuzke, ktorá mi po fotení napísala:

Ďakujeme za krásne fotky… veľká spokojnosť, vyžarujú teplo a rodinnú pohodu. Nechápem, ako si ich vedela vyčarovať po tom chaose, čo tu bol. Veľká vďaka!

Ďakujem Zuzke, že som spoznala tak skvelých a láskavých ľudí. Držte sa. 🙂

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

...na ktorých budete vyzerať prirodzene a príťažlivo? Urobte prvé 2 kroky, aby ste mali z fotenia dobrý pocit a odniesli si pekné fotky, za ktoré sa nebudete hanbiť.