Foto 25 - Rodinné fotky od Lucy Grossmann - Jesenné rodinné fotky plné farebných listov

Jesenné rodinné fotky plné farebných listov

Mojich dobrých kamarátov Danušu a Ľubiho ste už isto videli na fotkách z predošlých fotení. Fotila som im nielen tehotenské fotky, ale i novorodenecké fotky malého Šimonka, keď bol ešte malé bábätko.

Teraz, keď už podrástol, sme sa vybrali nafotiť rodinné fotky v jesennej prírode. Prekvapilo nás pekné slnečné počasie, aj keď v to ráno to tak vôbec nevyzeralo. Nič viac sme si ani nemohli v tento deň priať. Vyšlo to na jednotku. 🙂

Keď sa spojí jeseň, nádherne sfarbené listy s uvoľnenou rodinnou atmosférou na obľúbenom mieste, niekde v prírode, kde sa celá rodinka cíti dobre, je to pre mňa ako fotografku „raj pre oči“. Ak máte radi prechádzky v prírode, odporúčam takéto rodinné fotenie zažiť, aby ste mali krásnu spomienku, na ktorú budete roky spomínať.

Chcete si aj vy nechať zvečniť svoje rodinné zážitky a získať pekné fotky detí? Neváhajte ma kontaktovať a spolu vymyslíme rodinné fotenie, z ktorého si odnesiete prirodzené fotky detí, ktoré zaplnia prázdne miesto v rodinnom albume.

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

...na ktorých budete vyzerať prirodzene a príťažlivo? Urobte prvé 2 kroky, aby ste mali z fotenia dobrý pocit a odniesli si pekné fotky, za ktoré sa nebudete hanbiť.