Foto 19 - Fotenie párov od Lucy Grossmann - Jesenné fotenie páru v prírode

Jesenné fotenie páru v prírode s „minivanom“

Vždy ma lákalo fotenie párov a chcela som nafotiť zaujímavý príbeh dvojice ako na fotkách z Pinterestu. Každý deň odtiaľ čerpám množstvo inšpirácie od zahraničných fotografov a zaujalo ma práve takéto fotenie párov v prírode s minivanom. Je to až neuveriteľné, čo sa dá všetko takou fotkou zachytiť a vyjadriť.

Rozhodla som sa podobné fotenie párov vyskúšať aj ja. Vybrala som si jesennú prírodu, ktorá ma dokáže neustále prekvapovať. Dokonca i u nás na Slovensku. Je až neuveriteľné, ako sa na jeseň hrá s farbami a potom všetko zmení a pokryje snehom.

Na takéto fotenie párov sa nechali nahovoriť dvaja kamaráti Veronika a Michal. Obaja sú milovníkmi „Van life“, čiže cestovania v minivane.

Vybrali sme sa do Považskej Bystrice, odkiaľ Michal pochádza. Doviedol nás na krásne miesto, neďaleko mesta, kde sme odstavili minivan a pripravili celé fotenie vo vintage štýle. 🙂 Strávili sme tam celé popoludnie a fotenie bolo plné smiechu a super atmosféry. Veď posúďte sami z fotiek, ktoré som nafotila s týmto vysmiatym párom.

Ďakujem Michalovi za požičanie „jeho osoby“, 😀 ale i minivanu na toto jesenné fotenie. A taktiež aj Veronike, ktorá sa dala nahovoriť ako prvá a zatiahla do toho aj Michala. Ste super. 🙂

Budem rada, ak Vás tento príbeh inšpiruje, že aj Vaše rande fotenie môže byť zaujímavé a dobrodružné, ak sa spoja tí správni ľudia. Keď sa chce, všetko sa dá. Stačí iskra, dobrý nápad a smelo do toho. Z fotenia si okrem pekných fotiek odnesiete aj nezabudnuteľné zážitky, na ktoré budete spomínať ešte dlhé roky. 🙂

Prajem vám krásny deň a nezabudnite si užívať život naplno!
Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

...na ktorých budete vyzerať prirodzene a príťažlivo? Urobte prvé 2 kroky, aby ste mali z fotenia dobrý pocit a odniesli si pekné fotky, za ktoré sa nebudete hanbiť.