Foto 26 - Rodinné fotky od Lucy Grossmann - Domáce rodinné fotky s bábätkom

Domáce rodinné fotky s malým bábätkom

Veľmi sa teším, že sa Vám moje uvoľnené rodinné fotky páčia a na fotenie detí si ma vyberáte podľa štýlu fotiek, presne tak, ako Katka, ktorá mi pred fotením napísala takéto milé slová:

“Páči sa mi, keď majú rodinné fotky akési teplo, sú zamerané hlavne na bábätko a rodičia sú len tak v pozadí. Boli by sme veľmi vďační, ak by sa ti podarilo zachytiť pár záberov z toho, ako naše dieťa počas dňa vymýšľa pri hre, ako sa tvári pri mojkaní s nami. Toto jeho krásne, ešte ‘mimi’ obdobie, si chceme naplno zapamätať. A kde uskutočniť naše fotenie? Tam, kde sa cítime najviac sami sebou. Doma!”

A čo viac dodať? Iba to, že tu je výsledok! Pekné rodinné fotky bábätka s rodičmi, ako sa spolu smejú a užívajú si spoločne strávený čas.

Tak čo vravíte na takéto pekné rodinné fotky? Vyšli nám tak, ako si Katka želala? Verím, že áno a teším sa, ak sa aj Vy rozhodnete pre rodinné fotenie so mnou. Zažijeme spolu pekné popoludnie a navyše si odnesiete pekné rodinné fotky plné spomienok. 🙂

Vaša fotografka

Lucy Grossmann
Štítky:

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Túžite aj Vy po pekných fotkách?

...na ktorých budete vyzerať prirodzene a príťažlivo? Urobte prvé 2 kroky, aby ste mali z fotenia dobrý pocit a odniesli si pekné fotky, za ktoré sa nebudete hanbiť.