O nás

Náš príbeh, alebo ako sme sa dostali k profesionálnemu foteniu

 

Na začiatku bola pre nás fotografia len zábava, naše hobby. Všetko sa to začalo kúpou prvej zrkadlovky. Spoznávali a učili sme sa nastavenia, scény, všetko čo sa len dá na fotoaparáte nastaviť a hlavne čo sa dá pomocou neho vytvoriť. Cez rôzne reportáže z dovoleniek, fotografie prírody, makro sme sa dostali až sem… k portrétnej tvorbe. Postupne sme získavali nové a nové skúsenosti, až sa fotografia stala našou každodennou činnosťou.

 

Lucy a Lacko - náš skutočný príbeh zo života fotografie

 

Profesionálnej tvorbe sme sa začali venovať v roku 2013. Založili sme spoločnosť GLAF, s.r.o. so sídlom v Trnave. Cítili sme potrebu posunúť sa niekam ďalej. Začali sme teda hľadať miesto, kde by sa dal vytvoriť vlastný ateliér. V starej budove bývalej trnavskej sladovne sme svojpomocne zrekonštruovali priestory a na ploche viac ako 80 metrov štvorcových vybudovali náš prvý ateliér.

Na začiatku to bola len zábava, dnes už máme vlastný ateliér.

Hovorí sa, že raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Príďte sa preto presvedčiť na vlastné oči, čo sme dokázali. Ateliér vám bude k dispozícii pri zachytávaní tých najkrajších a nezabudnuteľných chvíľ vášho života. Taktiež si u nás vychutnáte šálku výbornej kávy alebo čaju.

 

Ikona bubliny

Neváhajte a kontaktujte nás

Neváhajte, urobte prvý krok, ktorý vás posunie k vašim vysneným fotografiám. Vyplňte kontaktný formulár alebo nás kontaktujte e-mailom na adrese:

 

 

Pre koho sú naše služby určené?

Pre vás všetkých… mladých a kreatívnych ľudí, ktorí sa neboja do seba investovať svoj vlastný čas a peniaze. Pre ľudí, ktorí vo fotografii hľadajú niečo viac, ako len postaviť sa pred fotografa a nečinne pozerať do objektívu. Sme tu pre všetkých, ktorí neberiete fotenie priliš vážne a ste ochotní upustiť od stereopytu = naučených a nič nehovoriacich póz. Ak dokážete prijať fakt, že na fotke budete vyzerať len tak, akí v skutočnoti ste, potom spoločne vytvoríme zaujímavý výsledok. A naviac sa pri tom poriadne zabavíte.

 

 

Čo nájdete na našich stránkach?

Našou víziou je ukázať všetkým ľuďom, ktorí o to stoja, že fotenie s fotografom môže byť naozaj zábava. Dodajte fotkám príbeh, ktorý o vás rozpovie, kto ste a ako žijete.

 

Blog

V článkoch na blogu nájdete zaujímavosti zo sveta fotografie. Presvedčte sa na vlastné oči a objavte novinky, backstage fotografie, návody, tutoriály, tipy a triky na fotenie.

Odporúčané články pre začiatok:

 

Sociálne siete

Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde nájdete najlepšie fotografie z našej práce, odporúčania a tipy na fotenie, zaujímavosti, či súťaže:

Sledujte nás na Facebooku Nájdete nás na Instagrame

 

Päť základných krokov

Prejdite si hneď teraz päť základných krokov, ktoré pre vás zdarma pripravila fotografka Lucy Grossmann. Dozviete sa v nich praktické rady a tipy, ako také fotenie prebieha, čo je potrebné si priniesť. Ako sa namaľovať, aký zvolť make-up. Čo si obliecť na fotenie a čo všetko je úplne zbytočné.

 

 

 

Ikona e-mailová obálka

Napíšte nám

Dajte o sebe vedieť a vyrozprávajte svoj príbeh. Podeľte sa o svoje nápady na ceste ku krásnym fotkám, ktorými očaríte celé okolie. Stačí si vybrať z ponuky služieb alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa vám ozveme. Naša e-mailová adresa je:

 

 

Kto naozaj sme?

Presvedčte sa sami, kto naozaj sme. Internet často pôsobí ako virtuálny svet, kde sa často ľudia dokážu pretvarovať. Boli by sme naozaj radi, keby ste nás spoznali ako skutočných ludí.

 

Lucy Grossmann (fotografka)

Lucy Grossmann - profilová fotkaPochádzam z malého mestečka Trnava. Fotografiu som na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Stále nové zážitky, poznatky, učenie sa. To všetko ma priviedlo k dnes už mojej každodennej vášni. Do fotografie chcem vniesť život, príbeh, ktorý o vás rozpovie kto ste a čo robíte.

Lacko (web dizajnér)

Lacko - profilová fotkaAko malý chlapec som sa zaujímal o počítače a rád hrával počítačové hry. Po ukončení strednej školy som sa preto rozhodol študovať informačné technológie. Spoločne s Lucy sme založili tento projekt zameraný na fotografiu. Mám na starosti veci technického charakteru, ale tiež vám priblížim život a prácu fotografa.