Lucy Grossmann – fotografka

8. 06. 2016
|

Volám sa Lucy Grossmann a som mladá fotografka. Fotografiu som na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Stále nové zážitky, poznatky, učenie sa.

Lucy Grossmann profile photo

 

Ahoj, volám sa Lucy Grossmann a som mladá fotografka. Pochádzam z malého mestečka Trnava, ktoré sa nachádza na západnom Slovensku. Fotografiu som na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Stále nové zážitky, poznatky, učenie sa. To všetko ma priviedlo práve sem, na cestu fotografie.

 

 

Fotografovaniu, dnes už mojej každodennej vášni, som naplno prepadla po ukončení štúdia na vysokej škole STU v Bratislave. Pri otázke, kam sa v živote ďalej uberať, bola fotografia moja jednoznačná voľba.

Prajem si, aby moje fotografie videlo čo najviac ľudí po celom svete.

Do fotografie chcem vnášať nielen spomienky, ale i vášeň, pocity, nálady, radosť. Všetko čo život v danom momente prináša. Práve tieto momenty života chcem zachytiť mojimi očami a vniesť tak do fotografie život, príbeh, ktorý o vás rozpovie kto ste a čo robíte.

 

 

 

Sociálne siete

Sledujte ma na sociálnych sieťach, kde nájdete najlepšie fotografie z mojej práce, odporúčania a tipy na fotenie, zaujímavosti, či súťaže:

 

 

Päť základných krokov

Prejdite si hneď teraz päť základných krokov, ktoré som pre vás zdarma pripravila. Dozviete sa v nich praktické rady a tipy, ako také fotenie prebieha, čo je potrebné si priniesť. Ako sa namaľovať, aký zvolť make-up. Čo si obliecť na fotenie a čo všetko je úplne zbytočné.

 

 

 

Môj príbeh

O tom, ako som začínala, čo všetko zažila a musela preskákať na svojej ceste za fotografiou sa dočítate na našich stránkach.

 

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné články