Luckin farebný svet hračiek

Farebné, pruhované, pastelové. Sem tam pestrofarebné stužky a gombíky rôznych veľkostí a tvarov. Počuť len zvuk šijaceho stroja. Takto vyzerá Luckin farebný svet hračiek.

Foto 05 - Luckin farebný svet hračiek

 

Farebné, pruhované, či pastelové látky. Všade samé gombíky rôznych veľkostí a tvarov. Sem tam pestrofarebné stužky… Počuť len všadeprítomný zvuk šijaceho stroja. Takto nejak to vyzerá dennodenne u kamarátskej Lucky doma. Osôbka plná pozitívnej energie, ktorá vám, či chcete alebo nie, vyčarí úsmev na tvári.

 

 

Luckine hračky si zamilujete od prvej chvíle ako ich uvidíte. Vaše detičky ich nepustia z ruky. Šitie sa stalo jej vášňou. Lásku, akú dáva do šitia, je cítiť v každej jednej hračke. Vyrába rôzne zvieratká, ako jej obľúbené opičky, hrkálky od výmyslu sveta, papagáje… Najnovšie vytvorila veľrybky s rybičkami, ktoré sme využili na fotení pri vode s maminkou Monikou.

 

ikona - fotoaparát

POZRITE SI GALÉRIU
Tehuľka Monika a čarovný západ slnka na Záhorí

 

 

 

Lucka svoje farebné hračky vyrába pod značkou “lusytoys” a jej tvorbu nájdete na:
ODKAZ:   Luckine farebné hračky na Facebooku

 

Ako sa vám páčia takéto veselé a originálne hračky? Poobzerajte sa po kreatívnych hračkách značky “lusytoys”, ktoré Lucka vyrába s láskou a radosťou. Neváhajte ju kontaktovať. Ručne vyrobená hračka na mieru zútulní váš domov.

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné články