Lacko – web dizajnér

9. 06. 2016
|

Spoločne s Lucy sme založili tento projekt zameraný na fotografiu. Mám na starosti veci technického charakteru, ale tiež vám priblížim život a prácu fotografa.

Lacko profile photo

 

Po ukončení strednej školy som sa preto rozhodol ďalej študovať informačné technológie – IT. Už počas štúdia som začal pracovať pre svetovo uspešnú slovenskú firmu v Bratislave. Popri tejto práci som spoločne s Lucy založil projekt, tieto webové stránky, ktoré práve čítate, zamerané na fotografiu.

 

 

Ako technický typ, mám na starosti práve veci technického charakteru, ale tiež vám priblížim život a prácu fotografa. Ukážem vám, ako sa na fotografie pozerať z iného uhľa pohľadu, v úplne inom svetle, v akom ste boli doteraz zvyknutí.

Postarám sa o fotenie, aby ste u nás vždy dostali to najlepšie, tie najkrajšie fotografie. Venujem sa tiež rozvoju propagácie a marketingu. Pravdepodobne budem prvý, s kým prídete do kontaktu na ceste k vašim novým fotografiám.

Porozprávajte aj Vy svoj príbeh pomocou fotografie.

Neváhajte ma kontaktovať. Rád odpoviem na vaše otázky ohľadom fotografie.

 

 

Vyrazme spolu na cestu…

Pozrite si našu prácu, za ktorou stoja dlhé roky tvrdej a poctivej práce.

Čítajte blog fotografa

Čítaj blog fotografa

Sleduj blog fotografa – miesto, kde nájdeš články zo sveta fotografie. Novinky, backstage, návody, tutoriály, tipy a triky.

Objavte foto galériu

Objav fotogalériu

Naše fotografie – práca, ktorú sme odviedli a za ktorou si stojíme. Nádherné portréty ľudí, fotografie párov, z rande, tehotné mamičky, bábätká, rodiny, deti …

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné články