Tehuľka Monika a čarovný západ slnka na Záhorí

24. 08. 2016
|

Nastal deň fotenia charizmatickej tehuľky Moniky. Zapózovala aj dcérka Ela, ktorá si pokojne oddychovala v brušku. Fotili sme na nádhernom mieste na Záhorí s názvom Bobria hrádza.

Foto 01 - Tehuľka Monika a čarovný západ slnka na Záhorí

 

Prežili sme krásne slnečné poobedie na nádhernom mieste na Záhorí, o ktorom ste už určite čo to počuli. Ide náučno-rozprávkový chodník s názvom “Bobria hrádza” vedúceho okolo vodnej nádrže, v dedinke pod Karpatmi Kuchyňa. Časť chodníka vedie priamo ponad priehradu a ponúka naozaj krásnu scenériu okolitej krajiny.

Dlho sme sa rozhodovali, kde zrealizujeme Monikine fotenie. A toto miesto bolo jednoznačná voľba.

 

 

Leto treba využiť naplno a neprepásť tú krásu, akú nám ponúka samotná príroda. Ak chceme vniesť do fotografie tú správnu emóciu, treba trpezlivosť a počkať aj na to správne svetlo. Na západ slnka pri vode.

Dobrodružstvo sa mohlo začať. Fotiť sme začali najprv na hrádzi a neskôr sme sa presunuli aj do jazera. Rybičky pri nás od radosti tak poskakovali, až sa Monike trošku zamotali do šiat. Samozrejme to neboli skutočné rybičky, ale ručne vyrobené hračky “lusytoys” od šikovnej a nadanej Lucky. Viac o jej práci a vášni sa dočítate už onedlho v ďalšom článku.

 

Ikona - blog fotografa

PREČÍTAJTE SI BLOG
Blog – Luckin farebný svet hračiek

 

 

 

 

 

Slniečko nám ukázalo svoju pravú silu a krásnu tvár. Na fotografiách ako spomienku zanechalo tú správnu atmosféru, ktorú sme si priali cestou na fotenie. Tieto chvíle mi pripomínajú, že človek sa nemá vzdávať svojich snov a treba aj niečo vydržať, aby prišlo niečo nové. A to čoskoro príde.

 

Milé mamičky, ako by ste si predstavovali vaše fotenie? V prírode, v ateliéri či v pohodlí Vášho domova? Napíšte mi do komentárov nižšie aké sú vaše obľúbené alebo vysnívané miesta na zachytenie vášho dieťatka. Budem sa tešiť :)

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné fotky