Retro piknik s Veronikou a Marekom

13. 09. 2017
|

Retro piknik dvoch romantických duší, obklopení prírodou bez hluku veľkomesta. Tak vyzeralo rande Veroniky a Mareka, ktorí rozbalili svoj retro piknikový kôš plný sladkostí. Znie to krásne, však?

Lucy Grossmann - Foto 01 - Retro piknik s Veronikou a Marekom

 

Veronika a Marek vymysleli veľmi originálny nápad na rande fotenie, o ktorom si môžete prečítať v mojom predchádzajúcom článku >>>

Pikniková deka, stromy, les, tráva, krásne romantické miesto, kde si Marek a Veronika užívajú nerušene spoločné chvíle. Miesto, kde počuť iba šum lístia.

Chvíľu len tak sedieť na deke s milovanou polovičkou, čítať Malého Princa a vychutnávať si dobroty z piknikového koša… ovocie, koláčik, osviežujúca limonáda, samozrejme nesmeli chýbať nestarnúce chrumky, ktoré snáď miluje každý :)

 

 

 

 

Retro piknik v pravom zmysle slova

Veronika a Marek si na fotenie priniesli piknikovú deku a prekrásne retro doplnky, čoho výsledkom je táto retro séria rande fotiek, ktorá sa niesla v romantickom, dobrodružnom a tak trochu pojašenom duchu.

Chcela by som vedieť, akú reakciu v nich tieto rande fotky vyvolajú o niekoľko rokov. Budú to zimomriavky, úsmev či slzy radosti? Necháme sa prekvapiť :)

Keď sme sa po fotení rozprávali s usmievavou dvojicou, Veronika nám prezradila, že by si priala žiť v dobe šesťdesiatych, či sedemdesiatych rokov. Prežívať tú atmosféru, obliekať sa štýlom, ktorý je originálny a jej srdcu blízky. Pre Veroniku to nie sú len veci, oblečenie… Je to jej životný štýl!

 

 

Čo sa týka celkovej vizáže a oblečenia, Veronika s Marekom boli jednoducho očarujúci. O tom niet pochýb! Teraz nechám za seba hovoriť rande fotky, ktoré sme s Veronikou a Marekom spoločne zrealizovali v retro štýle.

Nalejte si šálku dobrého čaju či kávy a nerušene si prezrite retro sériu rande fotiek, pokračovanie príbehu nežnej lásky Veroniky a Mareka.

 

 

 

Ikona - galéria

POZRITE SI TIEŽ FOTKY
Na rande: Späť do detských čias

 

Samozrejme veľká vďaka patrí aj dievčatám Klaudii Krivosudskej a Soni Ormisovej, ktoré sa postarali o celkový styling, make-up a vizáž.

 

Čo hovoríte na takýto retro piknik? Páčia sa vám rande fotky? Chceli by ste aj vy zrealizovať rande fotenie podľa vášho štýlu a vkusu? Tak ma neváhajte kontaktovať!

PS: Pamätáte si z minulosti na niektoré retro produkty, ktoré ste si zamilovali? Píšte do komentárov nižšie. Budem sa tešiť.

 

Vaša fotografka

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné fotky