Portréty v Prahe s Dominikou

30. 03. 2016
|

Praha ponúka obrovské množstvo krásných a fotogenických miest. Či hľadáte portréty v prírode alebo mestskom prostredí, v Prahe vždy nájdete vhodné a zaujímavé miesto.

Foto 05 - Portréty v Prahe s Dominikou

 

Príjemné počasie a pohodová atmosféra. K tomu zaujímavé prostredie. Takto sa začalo fotenie portrétov s Dominikou v Prahe.

Určite mi dáte za pravdu, že v letnom období, počas horúcich dní, je v Prahe jedným z takých zaujímavých miest práve rieka Vltava. Nepoznám lepší pocit ako deň strávený pri vode. Navyše pri mojej obľúbenej činnosti, fotení.

Pri ľadovej káve a debatovaní sme sa rozhodli s Dominikou prejsť cez Železničný most a potom popri Vltave. Na moste sme spravili pár záberov, pretože už pomaličky, ale krásne, zapadalo slnko.

 

 

Na druhej strane mosta sme prechádzali popri Vltave a hľadali ďalšie miesta na fotenie. Našli sme jednu pláž s voľným prístupom do vody. Vltava nebola práve najteplejšia, ale zato osviežujúca po veľmi horúcom augustovom dni.

Ja po stehná vo vode a Dominika mokrá od hlavy po päty. Ale taký je údel ak chcete mať zaujímavé fotografie.

 

 

Treba aj niečo vydržať. A myslím, že Dominike to stálo za to. Veď napokon pozrite si portréty, fotografie ako sme sa spolu zabavili a čo z toho vzniklo.

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné fotky