Módna blogerka Sweet Lady Lollipop

18. 05. 2017
|

Fotila som milú osôbku - úspešnú slovenskú módnu blogerku Ivanku Petrušovú, ktorú určite poznáte ako Sweet Lady Lollipop. Pozrite si Ivankin módny outfit z fotenia, ktoré som si veľmi užila ;)

Foto 01 - Sweet Lady Lollipop

 

Poznáte blog Ivanky Petrušovej, známej aj ako Sweet Lady Lollipop? Ak máte radi fashion blogy, určite odporúčam navštíviť jej stránku: www.sweetladylollipop.com

 

 

Mňa osobne zaujala blogovaním… Ivankin blog Sweet Lady Lollipop je o bežných veciach, o pocitoch, zážitkoch, cestovaní, ale i trápeniach či o maličkostiach, z ktorých sa treba tešiť. Práve preto má Ivanka podľa mňa blízko k ľuďom. Odovzdáva im kúsok seba. Miluje krásne oblečenie a vie ako zladiť farby. Inšpiruje mnoho žien, aby sa cítili krásne a hlavne sami sebou. Na nič sa nehrá. Je sama sebou. Je proste Sweet Lady Lollipop ;)

 

 

Keď sme sa s Ivankou dohodli na fotení, vybrala som sa za ňou do Bratislavy, kde momentálne žije a študuje. Pri prechádzke starým mestom sme spravili pár záberov. Ivanka si dala krásne červené šaty, ktoré vyzdvihli jej eleganciu. Make-up bol len čerešničkou na torte.

 

 

 

 

Som šťastná, že vďaka foteniu môžem stretávať tak zaujímavých a šikovných ľudí ako je Ivanka – Sweet Lady Lollipop.

Čo hovoríte na fotky a Ivankin módny outfit, pretože ja som si fotenie veľmi užila :)

 

Vaša fotografka

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné fotky