Fotenie tehuľky Michaely s Jurajom na pieskovej pláži Sandberg

Na tehotenské fotenie Michaely a Juraja som našla jedno krásne miesto na fotenie. Sandberg – kúsok pieskovej pláže na okraji Bratislavy. Pozrite sa, ako som zachytila tehuľku Michaelu a Juraja svojimi očami.

Foto 01 - Fotenie tehuľky Michaely s Jurajom na pieskovej pláži Sandberg

 

Z fotenia tehuľky Michaely a jej partnera Juraja som mala veľkú radosť. Našla som pre nich krásne miesto na tehotenské fotenie. Sandberg – kúsok pieskovej pláže na okraji Bratislavy v mestskej časti Devínska Nová Ves. Od prvého okamihu, ako sme dorazili s Miškou a Jurajom na miesto fotenia, sa stal Sandberg mojou srdcovkou a určite sa tam budem veľmi rada vracať ako tichý pozorovateľ i obdivovateľ.

 

 

Viem, že skoro každý fotograf už na tomto nádhernom, romantickom, slnku zaliatom mieste fotil, ale predsa každý vidí svet cez oko hladáčika vždy akosi inak.

Pozrite sa, ako som zachytila tento veľmi milý párik, tehuľku Michaelu a Juraja, svojimi očami. Presne tak, ako ich vidím ja. Usmievavých, plných života, radosti a nedočkavosti na svoje bábätko.

 

 

Zišli sme sa poobede na parkovisku dole pod Sandbergom. Cesta na miesto fotenia, miernym kopcom, trvala asi 15 minút, s čím tehotná Miška nemala žiadny problém. Keď sme dorazili na Sandberg, vybrali sme oblečenie a pustili sme sa do práce.

 

Za seba môžem povedať, že toto fotenie ma veľmi bavilo a užila som si ho. Miška a Juraj neboli vôbec strnulí, užívali si prítomnosť jeden druhého a spoločne strávený čas. Nevnímali ma ako fotografa, ale ako kamaráta. Uvoľnenosť a dôvera sú pre mňa na prvom mieste pri zachytení neopakovateľného okamihu ako je tento.

 

 

 

 

 

Krásu miesta umocnil výhľad na okolie. Počkali sme na západ slnka, ktorý bol v skutku dychberúci a romantický. Takéto fotenie je dôkazom toho, že zachytiť spomienky, tešiť sa z maličkostí, čerpať energiu a rozdávať ju ďalej sa oplatí, tak ako to zažil i tento mladý zaľúbený pár.

 

Ak chcete aj vy zažiť deň plný zábavy, emócií a zážitkov, neváhajte ma kontaktovať a spoločne naplánujeme vaše vysnívané fotenie. Teším sa na vaše reakcie.

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné fotky