Nádherné fotky malej Anabely

22. 10. 2018

Prežili ste niekedy deň, na ktorý nechcete zabudnúť? Pre Barborku s Jankom to bol koncert Rolling Stones. V ten deň sa Barborka dozvedela, že je tehotná. Pozrite si fotky malej Anabely, ktorá sa postarala rodičom o zážitok, na ktorý nikdy nezabudnú.

Lucy Grossmann - Foto 01 - Nádherné fotky malej Anabely

 

Fotenie bábätiek je pre mňa vždy veľký zážitok, pretože spoznávam milých ľudí a dozvedám sa zaujímavé príbehy. Podobne tomu bolo aj v tomto prípade…

Keď sa Barborka dozvedela, že je tehotná, mali ísť spolu s partnerom Jankom na koncert rockovej skupiny Rolling Stones. Obaja milujú rockovú hudbu, a preto sa rozhodli zachytiť moment, kedy sa dozvedeli túto krásnu novinu. A tak vznikla fotka s malou Anbelou a pohármi Rolling Stones v ruke, ktorá im bude pripomínať tento deň navždy.

Dozvedela som sa, že koncert bol pre nich super zážitok a vedeli, že na tento deň nikdy nezabudnú. Malá Anabela sa im o to postarala. :)

 

 

Foteniu sme nechali voľný priebeh

Pred fotením ma Barborka pozvala k sebe domov, aby sme sa dohodli ako si fotenie predstavujú a čo od fotiek očakávajú. Nervozita z ich strany opadla, ja som spoznala milých ľudí a keď prišiel deň fotenia, všetko išlo ako má.

Samotné fotenie prebiehalo veľmi uvoľnene. Na fotkách som zachytila spoločné chvíle, sladké raňajky, prípravu kávičky, voňavé pečivo a najsladšiu bodku na záver – NUTELLU. :P

Foteniu sme nechali voľný priebeh, aby sa mohli venovať sami sebe…

 

 

Keď si babička zobrala vnučku na ruky

Pri fotení pomáhala aj babička – Barborkina mamina. Najskôr váhala, či sa nechá nafotiť, ale ubezpečila som ju, že ju nebudem štylizovať do žiadnych umelých póz. Veď spontánne momenty sú predsa NAJ. Počkala som, kým si zobere vnučku na ruky a fotka bola na svete. A nielen jedna. :)

 

 

Čím viac fotení u Vás doma absolvujem, tým viac ma to baví a napĺňa energiou, ktorú mi dávate. Fotenie je potom radosť.

Ďakujem za dôveru v zachytení Vašich spomienok, ktoré Vám zostanú na celý život. :)

 

Vaša fotografka

 

podpis - Lucy Grossmann

 

Pridajte komentár