Cestovateľka Alex a výlet do Krakowa

Počuli ste už o mladej cestovateľke a fotografke Alex Kiňovej? Pochádza z Bratislavy. Spoznali sme sa asi pred rokom a pozvala ma na výlet do Krakowa.

Foto 01 - Cestovateľka Alex a výlet do Krakowa

 

Alex Kiňová – fotografka. Jej prácu nájdete na stránke alex-kinova.com alebo na FB/AlexKinovaPhotography.

Asi pred rokom ma zaujala jej práca. Napísala som jej a dali sme sa do reči. Od prvého momentu sme si sadli ako ľudia. Rozprávali sme sa nielen o fotografii, ale i o skutočnom živote.

 

 

Alex je veľká cestovateľka. Keď som ju spoznala, žila pár mesiacov v Barcelone. Dokonca tam aj fotila. Neskôr skúsila Krakow, kde ma na týždeň pozvala. Neváhala som. Koncom septembra som pobalená cestovala smer Krakow.

Privítala ma s otvorenou náručou a jedlom sushi. Bolo skvelé ju vidieť. Spravili sme si pohodový týždeň a behali po Krakowe. Jedla som tu pirohy od jednej milej babičky. Spravené boli na rôzne spôsoby a chutili neskutočne. Ale dosť o jedle.

 

 

Po výdatnom obede sme už len behali po meste. Na dovolenkách veľmi nefotím architektúru, či krajinu. Je to náročná oblasť, ktorej sa treba venovať naplno. Vyberám len zopár záberov, aby ste mali predstavu ako to tam vyzeralo.

 

 

Moja vášeň sú samozrejme portréty. Preto nesmú chýbať fotografie Alex pri jej najobľúbenejšej činnosti. Vychutnávaní kávičky v kaviarni, či u nej doma. Vyžaruje z nich úplna pohoda. Čo myslíte?

 

podpis - Lucy Grossmann

 


Vedeli ste, že...?

Aj profesionálne fotenie môže byť naozaj zábavné. Presvedčte sa na vlastné oči a vyberte si z ponuky fotenia.

Prejsť na ponuku fotenia

Pridajte komentár

Podobné články